Alya Marin

Dünyanın sayılı metropollerinden biri olan İstanbul’un göbeğinde inşa edilen Alya Marin, modern mimari çizgileri, açık kapalı sosyal alanları, çocuk oyun parkları, yapıların arasından süzülen doğal topoğrafya ile uyumlu peyzaj düzenlemesi sayesinde ferah ve nezih bir yaşam imkanı sunmakta. Birinci sınıf malzemeyle inşa edilen Alya Marin, kesintisiz güvenlik ve servis hizmetiyle de huzurlu bir hayatın kapılarını açıyor.

Proje, 1500-1800 m2 arasında değişen büyüklüklere sahip 9 bloktan meydana gelmektedir. Bu değişkenlik blokları birbirinden ayrıştırarak kullanıcılara farklı planlara sahip daire seçenekleri sunmakta aynı zamanda günümüzde tartışma ve eleştiri konusu yapılan ‘aynı blok’, ‘tip proje’ konularına bir çözüm üretmektedir. Ayrıca bloklar, konumları sayesinde birbirinin manzarasını ve güneşini engellemeyen, birbirine yakın ama mahremiyete saygılı ve insan ölçeğinde tasarlanmışlardır.

Kullanıcı istek ve ihtiyaçları doğrultusunda biçimlenen projedeki tüm mekanlar, doğal havalandırılmakta ve güneş ışınlarından doğrudan faydalanabilmektedir. Farklı büyüklük ve planlara sahip dairelerdeki mutfak, oturma odası, salon ve diğer odalar geniş ve ferah mekânlar olarak kurgulanmıştır. .

Yapı cepheleri tekdüzelikten uzak, bazen içe çekilen bazen de dışa taşan hareketli ve farklı yüzeylerdir. Cephelerdeki geniş açıklıklar konutların içinden günün her saatinde farklı bir İstanbul manzarası izleme imkanı sunmaktadır..

Isı ve sese karşı izole edilmiş dış duvarlardaki beyaz-gri renk uyumu ile cephede yer yer kullanılan tuğlalar projeyi çevresindeki diğer yapılardan farklılaştırarak kullanıcıya bir ayrıcalık sunmaktadır.

600 yat bağlama kapasiteli West İstanbul Marina’ya 100 adımda ulaşabilir, 4 mevsim tatil keyfini doya doya yaşarsınız.

Alya Marin, yeşil konumunun verdiği huzur, sahile mesafesi ve modern yaşanılabilir planlamasıyla şimdi sizi bekliyor.

Alya Marin

Proje Adı : Alya Marin

Şehir : İstanbul / Beylikdüzü

Lokasyon : Haritada Göster

Proje Tarihi : 2019

Satış Durumu : Tamamlandı