Başkanın Mesajı

Değerli paydaşlarımız,
Gayrimenkul ve inşaat sektörünün en yenilikçi markalarından Akkuş Gayrimenkul ile Lübnanlı El Khatip Group’un güçlerinden doğan BOSS4 Gayrimenkul İnşaat olarak 4 yılda hayata geçirdiğimiz prestijli projelerle sektörün gelişimine yön verdik. Bu süreçte, 500’e yakın konutu ve onlarca birimden oluşan ticari üniteyi içeren 4 projeye BOSS4 Gayrimenkul İnşaat imzasını attık. 2020 yılında başlattığımız yatırım atağı çerçevesinde geliştirdiğimiz konut projeleriyle prestijli, konforlu ve katma değerli yaşam alanlarına imza atmayı sürdürüyoruz. 2021 yılında başladığımız 3 yeni projemizle de sektördeki öncü konumumuzu daha da pekiştirirken, yatırımcılarımızın gözünde elde ettiğimiz güveni de daha yukarılara taşımaya devam ediyoruz.

Çağın ve şartların gerekliliğine uygun olarak geliştirdiğimiz, hedef kitlemizin memnuniyetini arttıran yeni konseptlerle sektörün en yeni trendlerine de imzamızı atıyoruz. Üst düzey donanım sunduğumuz projelerimizde ayrıcalıklı yaşam alanlarına; nefes alabilen, huzurlu, sağlıklı ve izole yaşamın tüm unsurlarını bir araya getiren fonksiyonel bir form kazandırıyoruz.

BOSS4 Gayrimenkul İnşaat ile hayata geçirdiğimiz projeler aracılığıyla sektöre çok sayıda ilkleri kazandırdık. Ortaklığımızın köklü tecrübe ve güçlü finansal yapısının bir yansıması olarak yatırımcılarımızla güven üzerine kurulu bir ilişki geliştirmeyi başardık. Projelerimizle özellikle Beylikdüzü’nün gelişimine liderlik ettik. Hayata geçirdiğimiz projeler ile bölgeye prestijli ve katma değerli yatırım tanımlaması kazandırdık. İstanbul’un en değerli bölgelerinden biri olan Levent’te inşa ettiğimiz, bölgenin yükselen yıldızı olarak gösterilen projemizle Beylikdüzü’nün dışına çıkarak sektördeki köklü tecrübemizi şehir merkezine kazandırdık. 2020’de başlayan yatırım atağının hızla olgunlaşan projelerini, yatırımcılarımıza söz verdiğimiz tarihte teslim ederek onların güvenini zirveye çıkardık. Bugün olduğu gibi yarın da bu yatırım atağını fark yaratan projelerle soluksuz bir şekilde sürdüreceğiz. İmzamızı taşıyan her projede yeni hedef kitlelere dokunarak sektörün geleceğini şekillendirmeye devam edeceğiz. Lübnan’ın ve Türkiye’nin gücüyle sektörümüzde fark yaratan nitelikli projelerin önderi olarak yarınlarımıza ışık tutacağız.

 
Saygılarımla
Abdülkadir Akkuş
Yönetim Kurulu Başkanı